Het Beukenhof is (volgens onze enquête) het fijnste Plekske van Geluk (voor jong en oud) in America. Dit overigens op de voet gevolgd door Verhalenberg De Zuringspeel en het bankje in De Mariapeel (nabij de Zwarte Plakweg).

De top 5 werd verder aangevuld met het Heideveld in De Schadijkse Bossen (De Schaak) en Viswater De Put. Deze uitslag is door gegeven aan de organisatie van Plekskes van Geluk, dat op zoek is naar de mooiste Plekskes in onze gemeente, een initiatief van Elly Cox i.s.m. Gemeente Horst aan de Maas, Helemaal Horst aan de Maas, Stichting Landschap Horst aan de Maas en de Gezondste Regio 2025.

Op 20 maart 2021 (Wereld Geluksdag) zullen de 30 fijnste Plekskes van onze gemeente onthuld gaan worden middels fraaie markeringen. We zijn benieuwd. Aan alle inzenders van deze enquête onze hartelijke dank!